אודות

אמריקן קרדיט היא חברת הלוואות חוץ בנקאית המספקת הלוואות לכל מטרה לשכירים ולעצמאים. החברה הוקמה על מנת לענות על צרכי האשראי המגוונים של משקי בית, עצמאים ושכירים בישראל. לרשותנו צוות עובדים ויועצים בעלי ניסיון רב בתחום, אשר יתנו מענה מקצועי ומידי לכל בקשה שתתקבל.

חברת אמריקן קרדיט

לבעלי חברת אמריקן קרדיט רקורד אמין, גב כלכלי יציב ובטוח ונסיון של עשור בתחום האשראי החוץ בנקאי. אמריקן קרדיט פועלת לפי כל הסטנדרטים המקובלים בשוק האשראי בישראל ותחת בקרה תקנונית מלאה, כל זאת כדי שנוכל להעניק לכם – לקוחותינו את השרות הטוב, הבטוח והמהיר ביותר לקבלת הלוואה. אמריקן קרדיט מתמחה במתן אשראי חוץ בנקאי במגוון מסלולים רחב, כך שכל הלוואה מותאמת לצרכיו הספציפיים של כל לקוח וזאת עד לגובה הלוואה של 80,000 ש"ח, בריבית נמוכה יותר מחברת אשראי.

מה מאפיין אותנו כחברת הלוואות חוץ בנקאית?

חושבים ופועלים מהר – אנחנו יודעים שמי שפונה אלינו לבקשת הלוואה עושה זאת מסיבות שונות.הוא יכול להיות הטיפוס המתוכנן או הטיפוס הספונטני, אבל הוא בא לקבל הלוואה כי הוא צריך אותה , ללא בירוקרטיה וללא תהליכים מורכבים ומסורבלים. כדי לקבל החלטה מהירה אנחנו זקוקים למספר פרמטרים פשוטים שברוב המקרים מאפשרים אישור מידי ובמקום.

שמים את הלקוח במרכז – אנחנו חושבים על הלקוח שיושב מולנו, על העובדה שהוא זקוק להלוואה ועל ההבנה שהוא לא צריך להתחנן בשבילה. אנחנו מוכנים להיות גמישים ולפעמים גם לוקחים סיכונים מתוך הבנה אמיתית של הלקוח שמבקש אותה וצרכיו.

אחריות בשני הכיוונים – כשאתה נותן הלוואה חוץ בנקאית, לא רק הלקוח אחראי על החזר ההלוואה. באמריקן קרדיט, אנחנו יודעים שכל הלוואה צריכה להתאים למי שלוקח אותה, לצרכים וגם ליכולת ההחזר שלו. באחריותנו להעניק הלוואה שיכולת ההחזר שלה יהיה ריאלי ושמקבל ההלוואה יוכל להחזיר את התשלום מידי חודש בשקט, בלי שההחזר יכביד על ההתנהלות השוטפת שלו.

לקבלת הלוואה,מלאו את פרטיכם

בפריסה של עד 60 תשלומים | ללקוחות כל הבנקים | ללא ערבים | מגיל 25 | לא ניתן לחשבונות מוגבלים ו/או צ'קים חוזרים |
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
בכפוף לתקנון החברה  |  החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת  |  ט.ל.ח