הלוואה היא סוג של השקעה, השקעה במה שחשוב לנו לימודים, שיפוץ, רכב חדש בר מצווה לילד כל מטרה שהוגדרה עבורנו כחשובה. בחלק מהמקרים אין לנו את הסכום בהישג יד , בחלק אחר איננו רוצים לפגוע במסגרת האשראי בבנק? יש פתרון, הלוואה לכל מטרה באמצעות חברות מימון חוץ בנקאיות. משנת 2014 החלו הבנקים להקשות במתן הלוואות בשל החוקים החדשים של בנק ישראל בנוסף תהליך לקיחת הלוואה מהבנק הינו בירוקרטי ארוך ולעיתים מורט עצבים, כתוצאה מכך משנת 2005, החלו להיפתח חברות חוץ בנקאיות שמטרתן לעזור ללקוחות השונים להשיג הלוואות בדרך קלה ומהירה הרבה יותר.

מהירות לצד מקצועיות

מקבלים אישור להלוואה תוך שעה, חברות בעלות ניסיון רב, העוסקות בתחום האשראי החוץ בנקאי, יכולות בלחיצת כפתור ובמהירות לברר פרטים על הלקוח שמעוניין לקחת את ההלוואה ולבדוק את התנהלותו הכלכלית. הודות למערכת טכנולוגית זו יכולות חברות מימון חוץ בנקאיות לתת הלוואות במהירות ומידיות ולעקוף את הסרבול והבירוקרטיה הקיימת במערכת הבנקאית.

אילו ממסמכים יש להביא לקבלת הלוואה לכל מטרה ?

לצורך קבלת הלוואה לכל מטרה נדרש להביא את תדפיסי הבנק של שלושת החודשים האחרונים, הוכחה על הכנסות ממשכורת או תכניות חיסכון במידה ויש לכם. אנשים שהם מוגבלים בבנקים, או שלחלופין חזרו להם שיקים, לא יוכלו לקחת הלוואה לכל מטרה מגופים וחברות חוץ בנקאיות. מי שעצמאי, יתבקש להביא שלושה דוחות של מע"מ אחרונים ותדפיסי מידע של הבנק עבור שלושת החודשים האחרונים. חשוב לציין, כי רק תושבי ישראל, בעלי תעודות זהות כחולות, יכולים לקבל הלוואה לכל מטרה לעומת זאת תושבי חוץ או תיירים, לא יוכלו לקבל הלוואות אלה.

הלוואה ללא ערבים
הלוואות במסגרת הבנקאית מצריכים ערבים מה שבהרבה מקרים, מהווה מכשול ללווים, היות וגיוס ערבים היא משימה לא פשוטה. באמריקן קרדיט אנחנו יודעים שכל הלוואה צריכה להתאים למי שלוקח אותה, לצרכים שלו וגם ליכולת ההחזר שלו. באחריותנו להעניק הלוואה שיכולת ההחזר שלה יהיה ריאלי ושמקבל ההלוואה יוכל להחזיר אותה מידי חודש בלי שההחזר יכביד על ההתנהלות השוטפת שלו. לאחר שעברתם את בדיקות החברה ונמצאתם זכאים תוכלו לקבל באמריקן קרדיט הלוואות לכל מטרה תוך זמן קצר ובאופן מיידי. אמריקן קרדיט עומדת לרשותכם בכל עת ותעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ומיומן, כך שתמיד יהיה לכם נעים לחזור אלינו שוב.

בפריסה של עד 60 תשלומים | ללקוחות כל הבנקים | ללא ערבים | מגיל 25 | לא ניתן לחשבונות מוגבלים ו/או צ'קים חוזרים |
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
בכפוף לתקנון החברה  |  החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת  |  ט.ל.ח