במובנים מסוימים, אנשי הקבע  מרווחים שכר נמוך יותר ממקביליהם באזרחות ועובדים שעות עבודה רבות יותר, הם לא פעם נדרשים לשהות רחוק מבן או בת הזוג ומהילדים למשך זמן ארוך ועוד. מצוקות אלו מוחרפות על רקע הקיצוץ בתקציב הביטחון, שמאלץ את הצבא לפטר אנשי קבע רבים ולהרע את תנאיהם של אנשי הקבע החדשים שמגויסים. ישנם היום גופים רבים המציעים הלוואות לאנשי קבע. ההלוואות הללו מוצעות הן על ידי הבנקים, הן על ידי גופים חוץ בנקאיים והן על ידי המדינה.

מבחר הלוואות לאנשי קבע

אנשי הקבע נחשבים לקהל יעד מחוזר בקרב הגופים המעניקים הלוואות וזאת משתי סיבות עיקריות האחת, מדובר באנשים המקדישים מזמנם וממרצם למען בטחון המדינה, כך שההלוואות ניתנות להם כאות הערכה על שירותם המסור. השנייה, אנשי הקבע, מקבלים הכנסה קבועה ולאורך זמן, ממקום עבודה יציב וקבוע כך שאפשר לדעת מראש כי יכולת ההחזר בטוחה גם בעתיד, לאחר שיקבלו את ההלוואה. חשוב לדעת, שבקהל היעד של הלוואות חוץ בנקאיות נכללים לא רק קצינים ונגדים, אלא גם אזרחים עובדי צה"ל- גם הם, כמו קצינים ונגדים, מקבלים את משכורתם מהצבא. לעיתים, אף מי ששירתו את המערכת הצבאית בעבר- גמלאי צה"ל- יכולים לקבל הלוואה, כמו זו הניתנת לאנשי קבע פעילים. חשוב לזכור, בלקיחת הלוואה מהבנק, הבנק יתחשב במצב חשבון הבנק וההלוואה תשפיע על מסגרת האשראי בחשבון, הלוואה חוץ בנקאית לא פוגעת במסגרת האשראי שלכם בבנק. באמריקן קרדיט אנו מעניקים לעובדי מדינה הלוואה מידית וללא בירוקרטיות מיותרות

אישור הלוואה לאנשי קבע תוך שעה

הגישה העומדת בבסיס הפעילות של חברת אמריקן קרדיט היא להעניק הלוואות במהירות וביעילות למי שזקוק לה, לרבות אנשי הקבע. חברת אמריקן קרדיט מציעה הלוואות לאנשי קבע, הניתנות באותה המקצועיות המאפיינת את תחום הבנקאות אך עם יתרון בולט של מהירות. ההלוואות שלנו ניתנות עד לגובה של מאה אלף שקלים ומלוות במערך ייעוץ אישי ומקצועי שיעמוד לרשותכם כל הדרך לקבלת ההלוואה. אם אתם אנשי קבע וזקוקים להלוואה לכל מטרה- שיפוץ הבית, קניית רכב, סגירת מינוס וכדומה אתם לא רוצים שיעכבו אתכם. אצלנו באמריקן קרדיט אין צורך שתעמדו בתור ותחכו ימים ושבועות לאישורים אנחנו מבינים שאתם צריכים את ההלוואה באופן מהיר ומיידי ושיש דברים שלא יכולים לחכות, לכן אנו עומדים לרשותכם בכל עת וזמינים להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ומהיר. איך מקבלים אישור להלוואה תוך שעה? חברות בעלות ניסיון, העוסקות בתחום האשראי החוץ בנקאי, יכולות בלחיצת כפתור ובמהירות לברר פרטים על מי שמעוניין לקחת את ההלוואה ולבדוק את ההתנהלות הכלכלית שלו ,הודות למערכת טכנולוגית זו יכולות חברות האשראי החוץ בנקאיות לתת הלוואות במהירות ומיידיות.

הלוואה ללא ערבים

הלוואות במסגרת הבנקאית מצריכים ערבים מה שבהרבה מקרים, מהווה מכשול ללווים, היות וגיוס ערבים היא משימה לא פשוטה. באמריקן קרדיט הלוואות לעובדי מדינה ניתנות ללא ערבים ויחד עם זאת באחריות מלאה כי אנחנו יודעים שכל הלוואה צריכה להתאים למי שלוקח אותה, לצרכים וליכולת ההחזר שלו. באחריותנו להעניק הלוואה שיכולת ההחזר שלה יהיה ריאלי ושמקבל ההלוואה יוכל להחזיר אותה מידי חודש בלי שההחזר יכביד על ההתנהלות השוטפת שלו.

בפריסה של עד 60 תשלומים | ללקוחות כל הבנקים | ללא ערבים | מגיל 25 | לא ניתן לחשבונות מוגבלים ו/או צ'קים חוזרים |
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
בכפוף לתקנון החברה  |  החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת  |  ט.ל.ח