עובדי מדינה זכאים לסיוע ומענקים כספיים בתנאים מועדפים בהשוואה לעובדים במגזרים האחרים. ישראל מעניקה לעובדיה, הלוואות בריבית נמוכה יותר ובפריסת תשלומים נוחה ורחבה. הבנקים ושאר חברות המימון, מעדיפים להעניק הלוואות לעובדי מדינה, היות והם נחשבים לעובדים קבועים ויציבים שהסיכוי לאובדן מקום עבודתם הוא קלוש מאוד, כך שהם נחשבים ללווים בטוחים. בשוק ההלוואות קיימת תחרות על עובדי המדינה המבקשים הלוואות כך שעבור קהל זה ניצבות אפשרויות רבות ללקיחת הלוואות, הן בבנק שבהם מתנהל חשבונם והן דרך גורמים אחרים כמו חברות חוץ בנקאיות.

הקושי בקבלת הלוואה לעובדי מדינה דרך הבנק

החיים מלאי "הפתעות" ולעיתים אנו מוצאים עצמנו עומדים בפני הוצאה לא צפויה ושאין ביכולתנו לשלם עבורה. יוקר המחיה, המשכורות הנמוכות, ההוצאות השוטפות של משק הבית ועוד לא תמיד מאפשרים לנו לחסוך סכומי כסף גבוהים אם בכלל. בנוסף הבנקים מערימים קשיים רבים וההליכים לקבלת הלוואה בכלל ולעובדי מדינה בפרט ארוכים ומייגעים. לאחרונה, ניתן לראות כי חלק מעובדי המדינה, מעדיפים לפנות לחברות מימון חוץ בנקאיות היות וההליכים בחברות הללו קצרים ומהירים יותר במיוחד לעובדי מדינה. חשוב לזכור, בלקיחת הלוואה מהבנק, הבנק יתחשב בחשבון הבנק וההלוואה תשפיע על מסגרת האשראי בחשבון בעוד שהלוואה חוץ בנקאית לא פוגעת במסגרת האשראי שלכם בבנק ולא מקטינה אותה.
באמריקן קרדיט אנו מעניקים לעובדי מדינה הלוואה מהירה ,מידית וללא בירוקרטיות מיותרות

הלוואה לעובדי מדינה ללא ערבים

הלוואה במסגרת הבנק ברוב המקרים מצריכה ערבים מה שמהווה מכשול ללווים, היות וגיוס ערבים היא משימה לא פשוטה. באמריקן קרדיט הלוואות לעובדי מדינה ניתנות ללא ערבים ויחד עם זאת באחריות מלאה כי אנחנו יודעים שכל הלוואה צריכה להתאים למי שלוקח אותה, לצרכים שלו וגם ליכולת ההחזר שלו. באחריותנו להעניק הלוואה שיכולת ההחזר שלה יהיה ריאלי ושמקבל ההלוואה יוכל להחזיר אותה מידי חודש בלי שההחזר יכביד על ההתנהלות החודשית השוטפת שלו.

מהירות לצד מקצועיות

אם אתם צריכים הלוואת אקספרס לסגירת מינוס, לניצול הזדמנות השקעה או לכל דבר אחר, אתם לא רוצים שיעכבו אתכם. אצלנו באמריקן קרדיט אין צורך שתעמדו בתור ותחכו ימים ושבועות לאישורים אנחנו מבינים שאתם צריכים את ההלוואה באופן מהיר ומיידי ושיש דברים שלא יכולים לחכות, לכן אנו עומדים לרשותכם בכל עת וזמינים להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ומהיר.
איך מקבלים אישור להלוואה תוך שעה? חברות בעלות ניסיון, העוסקות בתחום המימון החוץ בנקאי, יכולות בלחיצת כפתור ובמהירות לברר פרטים על הלקוח שמעוניין לקחת את ההלוואה ולבדוק את ההתנהלות הכלכלית שלו ,הודות למערכת טכנולוגית זו יכולות חברות האשראי החוץ בנקאיות לתת הלוואות.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על הלוואה ברגע עד 15,000 ש"ח בתנאים מעולים

בפריסה של עד 60 תשלומים | ללקוחות כל הבנקים | ללא ערבים | מגיל 25 | לא ניתן לחשבונות מוגבלים ו/או צ'קים חוזרים |
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
בכפוף לתקנון החברה  |  החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת  |  ט.ל.ח 

Enregistrer