עסק קטן מוגדר כעסק ש-90% ממנו, נמצא בבעלות פרטית ומחזור המכירות שלו מגיע לעד חמישה מיליון שקלים בשנה. מספר העובדים  המועסקים יהיה בדרך כלל קטן ולא יעבור את ה- 50. בישראל, ישנם כ- 400,000 עסקים קטנים ובינוניים המהווים כ- 60% מכלל המועסקים במגזר הפרטי. לא אחת, עסקים קטנים אלה, נקלעים לקשיים ותזרים המזומנים, או שלחלופין הם מעוניינים להגדיל את טווח פעילותם ולשם כך הם זקוקים להלוואה. הלוואות מהירות יוכלו לעזור לבעלי העסקים הקטנים הן תזרימית והן כדי להשביח את הפעילות שלהם. הלוואות לעסקים קטנים ניתן לקבל מהבנקים ומגופים פיננסיים נוספים אך מי שכבר מכיר את הקשיים השונים שמערימים הבנקים על לקוחותיהם, יעדיף פשוט לפנות לחברות מימון חוץ בנקאיות המאופיינות בפחות בירוקרטיה ובהתנהלות הרבה יותר מהירה מה שמקל רבות על בעלי העסקים, שיכולים לפעול במהרה להבראה/קידום העסק שלהם.

לחסוך את הבירוקרטיה של הבנקים

זה אמנם נכון שהבנקים יכולים לתת הלוואות לעסקים קטנים לתקופה ארוכה ובריבית נמוכה יותר אך חוסר הזמינות , הסירוב המהיר לעסקים קטנים והבירוקרטיה הארוכה שבתהליך בחינת קבלת ההלוואה מתישים ומייגעים. בחברות מימון חוץ בנקאיות תוכלו לחסוך את הלא ואת כל הבירוקרטיה המתלווה לה. במיוחד כאשר הזמן מאיץ בכם להבראת העסק. לקיחת הלוואה מהירה לעסק הקטן שלכם, תתאפשר באמצעות חברות מימון חוץ בנקאיות במהירות ובמקצועיות ובלי לפגוע במסגרת האשראי שלכם בבנק.

מהירות לצד מקצועיות

אם אתם צריכים הלוואת אקספרס לסגירת מינוס, לניצול הזדמנות השקעה או לכל דבר אחר, אתם לא רוצים שיעכבו אתכם. אצלנו באמריקן קרדיט אין צורך שתעמדו בתור ותחכו ימים ושבועות לאישורים אנחנו מבינים שאתם צריכים את ההלוואה באופן מהיר ומיידי ושיש דברים שלא יכולים לחכות . באמריקן קרדיט אנחנו יודעים שכל הלוואה צריכה להתאים למי שלוקח אותה, לצרכים שלו וגם ליכולת ההחזר שלו. באחריותנו להעניק הלוואה שיכולת ההחזר שלה יהיה ריאלי ושמקבל ההלוואה יוכל להחזיר אותה מידי חודש בלי שההחזר יכביד על ההתנהלות השוטפת של העסק שלו. לאחר שעברתם את בדיקות החברה ונמצאתם זכאים תוכלו לקבל הלוואות לכל מטרה תוך זמן קצר ובאופן מיידי.

איך מקבלים אישור להלוואה תוך שעה? חברות בעלות ניסיון, העוסקות בתחום האשראי החוץ בנקאי, יכולות בלחיצת כפתור ובמהירות לברר פרטים על מי שמעוניין לקחת את ההלוואה ולבדוק את ההתנהלות הכלכלית שלו ,הודות למערכת טכנולוגית זו יכולות חברות האשראי החוץ בנקאיות לתת הלוואות במהירות ומיידיות.

בפריסה של עד 60 תשלומים | ללקוחות כל הבנקים | ללא ערבים | מגיל 25 | לא ניתן לחשבונות מוגבלים ו/או צ'קים חוזרים |
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
בכפוף לתקנון החברה  |  החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת  |  ט.ל.ח