יש לכם מינוס בבנק? לא הצלחתם לחסוך לחופשה שאתם כה זקוקים לה? הרכב זקוק להחלפה?  החיים מלאי "הפתעות" ולעיתים אנו מוצאים עצמנו עומדים בפני הוצאה לא צפויה ושאין ביכולתנו לשלם עבורה. יוקר המחיה, המשכורות הנמוכות, ההוצאות השוטפות של משק הבית ועוד לא תמיד מאפשרים לנו לחסוך סכומי כסף גבוהים אם בכלל. בדיוק בשביל מקרים מהסוג זה יש לנו באמריקן קרדיט הלוואת אקספרס.

מהירות לצד מקצועיות

אם אתם צריכים הלוואת אקספרס אתם זקוקים לה מיידית ואתם לא רוצים שיעכבו אתכם. אצלנו באמריקן קרדיט אין צורך שתעמדו בתור ותחכו ימים ושבועות לאישורים אנחנו מבינים שאתם צריכים את ההלוואה באופן מהיר ומיידי ושיש דברים שלא יכולים לחכות, לכן אנו עומדים לרשותכם בכל עת וזמינים להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ומהיר.
איך מקבלים אישור להלוואה תוך שעה? חברות בעלות ניסיון, העוסקות בתחום האשראי החוץ בנקאי, יכולות בלחיצת כפתור ובמהירות לברר פרטים על הלקוח שמעוניין לקחת את ההלוואה ולבדוק את התנהלותו הכלכלית ,הודות למערכת טכנולוגית זו יכולות חברות האשראי החוץ בנקאיות לתת הלוואות במהירות ומיידיות.

במהירות ומיידיות. אילו ממסמכים יש להביא לקבלת הלוואת אקספרס ?

לצורך קבלת הלוואת אקספרס הנך נדרש להביא את תדפיסי הבנק של שלושת החודשים האחרונים והוכחה על הכנסה רציפה ממשכורת . אנשים שהם מוגבלים בבנקים, או שלחלופין חזרו להם שיקים, לא יוכלו לקחת הלוואה מגופים וחברות חוץ בנקאיות. מי שעצמאי, יתבקש להביא שלושה דוחות של מע"מ אחרונים וכן, תדפיסי מידע של הבנק עבור שלושת החודשים האחרונים. חשוב לציין, כי רק תושבי ישראל, בעלי תעודות זהות כחולות, יכולים לקבל הלוואה לכל מטרה לעומת זאת תושבי חוץ או תיירים, לא יוכלו לקבל הלוואות אלה.

הלוואות אקספרס לוקחים בחברות חוץ בנקאיות ידועות

אם אתם זקוקים להלוואה מהירה במיוחד כמו הלוואות אקספרס, תוכלו לקחת אותה מחברה חוץ בנקאית ידועה כמו, אמריקן קרדיט. אמריקן קרדיט הנה חברה בעלת רקורד אמין, גב כלכלי יציב ובטוח וניסיון של עשור בתחום האשראי החוץ בנקאי. אמריקן קרדיט פועלת לפי כל הסטנדרטים המקובלים בשוק האשראי בישראל ותחת בקרה תקנונית מלאה, כל זאת, כדי שנוכל להעניק לכם – לקוחותינו את השרות הטוב, הבטוח והמהיר ביותר לקבלת הלוואה.

בפריסה של עד 60 תשלומים | ללקוחות כל הבנקים | ללא ערבים | מגיל 25 | לא ניתן לחשבונות מוגבלים ו/או צ'קים חוזרים |
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
בכפוף לתקנון החברה  |  החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת  |  ט.ל.ח