הלוואות לעסקים קטנים

הלוואת אקספרס

הלוואה לכל מטרה

הלוואות לאנשי קבע

הלוואות לעובדי מדינה

פתרונות מימון מהמומחים של אמריקן קרדיט

קורה ואנחנו צריכים או רוצים סכום כסף כלשהו, ואין לנו אותו תחת היד. במצב הזה – ולא חשוב מה המטרה – אנחנו זקוקים לגורם שיעזור לנו במתן פתרונות מימון לסכום הכסף הרצוי שאנו צריכים. אלה יכולים להיות הורים, משפחה או חברים, ואלה יכולים להיות גופים פיננסיים שונים: בנקים, חברות אשראי, גופי השקעה, חברות פתרונות מימון וכו'.
הלוואה היא הצורה הפשוטה ביותר לגייס כסף על ידי אדם פרטי או על ידי גוף מסחרי. הקרן היא הסכום הבסיסי שאותו לווים, והריבית היא הסכום שהמלווה מרוויח. הכלל הראשון הוא לשאוף לכך שהריבית תהיה נמוכה ככל האפשר.
הכלל השני שחייבים להקפיד עליו, הוא לקחת הלוואה כזו שאפשר להחזיר, בלי להסתבך ובלי להכביד על ההתנהלות השוטפת שלכם. אין מה להתפשר על איכות החיים רק בגלל שרוצים לנסוע לארה"ב דווקא השנה. אפשר לדחות את הנסיעה לכשירווח או לנסוע למקום קרוב יותר, למשל.

בחינת יכולת ההחזר החודשית

כאשר אתם פונים למלווה כלשהוא למתן פתרונות מימון כדי לקחת הלוואה בתנאים מסויימים, בידקו יחד עם המלווה מהי יכולת ההחזר החודשי שלכם. אל תכנסו למצוקה כלכלית. השתמשו בכסף שאתם בטוחים בו ככל האפשר והשאירו מרווחים ראויים. עיברו על ההוצאות וההכנסות שלכם בתקופה האחרונה ובתקופה מקבילה בשנים קודמות ובידקו מה הם באמת הצרכים השוטפים שלכם. נסו לחסוך במקומות שבהם "השתוללתם", כדי לייצר כמה שיותר מרווחי בטחון. קחו בחשבון שעלולים לצוץ דברים כמו תיקוני רכב, טיפולי בריאות ושיניים – דברים יקרים יחסית. אל תעבדו בשום אופן על הקצה.

בדיקת תנאי ההלוואה

כשלוקחים הלוואה, משלמים ריבית. גובה הריבית נקבע לפי מספר התשלומים להחזר ההלוואה ומשך הזמן, אופי וגובה הבטחונות וההסטוריה הפיננסית שלכם. ברור למשל, שאם תבקו הלוואה ללא ערבים, גובה הריבית ואולי גם משך ההחזר יהיו שונים באופן דרסטי מהלוואה שמרנית יותר.לפני שפונים למלווה לקבלת פתרונות מימון שונות, עוד כדאי לבדוק תשלומים נלווים, כמו דמי פתיחת תיק, עמלות איחור ופיגורים, עמלות פרעון מוקדם וכד'.

תנאי פתרונות מימון בפירעון הלוואה
חשוב מאוד לבדוק מהם תנאי פירעון ההלוואה: בידקו את האופציה לפירעון חלקי או מוקדם ואת זמן הפירעון המוחלט. פירעון מוקדם חשוב, אם אתם מצפים להגעת סכום כסף, כמו ירושה או מכירה של נכס. לעיתים קרובות, גופים מלווים אשר מספקים פתרונות מימון שונות מבקשים עמלת פירעון מוקדם וזאת כדי לפצות על אובדן הרווחים הצפוי בגלל קיטון בתשלומי הריבית.

בדיקת מסגרת האשראי
האם לקיחת הלוואה בבנק היא תמיד הדבר הנכון? לא בהכרח. בידקו מהי ההשפעה שיש ללקיחת הלוואה על מסגרת האשראי שלכם בבנק. יכול להיות ששווה יהיה לכם לקחת הלוואה חוץ בנקאית, כדי לא לפגוע במסגרת או באובליגו ולהמשיך כרגיל ככל האפשר בפעילות השוטפת.

אל תמהרו למשוך חסכונות
הלוואה נשמעת דבר מפחיד, אבל אם לוקחים הלוואה ריאלית, מגוף המספק פתרונות מימון ידידותי ואמין, אין מה לחשוש. במיוחד אין מה לרוץ ולפדות קרנות נאמנות או פקדונות שנושאים ריבית טובה. כדאי להשתמש באלה בתור בטחונות (במידת האפשר) ולקחת הלוואה במקום לפגוע בחסכון לטווח ארוך. בנוסף, משיכות כספים ופדיונות הם לעיתים אירועי מס: מקרים שבהם תשלמו 15 – 25% מס על הרווחים שצברתם. בידקו לכן היטב מה המשמעות של משיכה או פרעון מוקדם של קרן, תיק השקעות או כל חסכון פיננסי אחר שלכם.

לסיום ולסיכום: קחו הלוואה מגוף אמין המספק פתרונות מימון בריבית ובתנאים שאתם בטוחים שתוכלו לעמוד בהם, בלי לפגוע בהווה ובעתיד שלכם או של משפחתכם. זה נשמע אולי בלתי אפשרי, אבל זה לא כך. באמריקן קרדיט אנחנו מאמינים בדיוק בגישה הזאת, וממליצים לכם לפנות אלינו לקבלת הלוואה מהירה ידידותית וריאלית.

בפריסה של עד 60 תשלומים | ללקוחות כל הבנקים | ללא ערבים | מגיל 25 | לא ניתן לחשבונות מוגבלים ו/או צ'קים חוזרים |
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
בכפוף לתקנון החברה  |  החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת  |  ט.ל.ח