בן לוז מנכ"ל אמריקן קרדיט:

הכירו את ההלוואות עם הריבית הנמוכה בישראל

שלום לגולשי האתר, כאן בן לוז, מנכ"ל חברת אמריקן קרדיט.

חברת אמריקן קרדיט היא חברת ההלוואות החוץ בנקאיות המתקדמת בישראל. החברה, בניהולי, השיקה לאחרונה מסלולים אטרקטיביים להלוואות לשכירים ועצמאים בתנאים מיוחדים.

אמריקן קרדיט הינה חברה להלוואות חוץ בנקאיות שנוסדה כדי לענות על צרכי האשראי השונים של משקי בית, עצמאים ושכירים ומציעה הלוואות בהתאמה לחוק החדש של האשראי חוץ בנקאי.

חברת אמריקן קרדיט ופועלת לפי כל הסטנדרטים המקובלים בשוק האשראי בישראל ועובדת תחת בקרה ופיקוח.

החברה מעניקה הלוואות בפריסה של עד 60 תשלומים. ההלוואות ניתנות ללקוחות כל הבנקים, ללא ערבים, ללקוחות מעל גיל 25. החברה לא מעניקה הלוואות לבעלי חשבונות מוגבלים או לקוחות עם צ'קים חוזרים.

חשוב לי, כמנכ"ל החברה, להדגיש כי אמריקן קרדיט הוקמה על מנת לענות על צרכי האשראי המגוונים של משקי בית, עצמאים ושכירים בישראל ולהציע לכם הלוואות בריבית הנמוכה ביותר בישראל.

בן לוז, מנכ"ל אמריקן קרדיט:  "באמריקן קרדיט, יודעים שכל הלוואה צריכה להתאים למי שלוקח אותה, לצרכים וגם ליכולת ההחזר שלו ולכן אנו מציעים כעת מסלול הלוואות מיוחד עם הלוואה של עד 80 אלף שקלים בריבית שנתית של 6 עד 10 אחוזים. מבדיקות שעשינו מדובר בהלוואה מהזולות ביותר בישראל אם לא הזולה ביותר. בדרך זו אנו מציעים מסלול אטרקטיבי ומאפשרים לכל אחד לקבל ההלוואה להחזיר אותה בהחזרים חודשיים נוחים מבלי שיכבידו על ההתנהלות השוטפתו".

חברת אמריקן קרדיט היא חברה וותיקה המתמחה בהלוואות חוץ בנקאיות לשכירים ועצמאים. אמריקן קרדיט פועלת לפי כל הסטנדרטים המקובלים בשוק האשראי בישראל ותחת בקרה תקנונית מלאה.

אמריקן קרדיט מתמחה במתן אשראי חוץ בנקאי במגוון מסלולים רחב, כך שכל הלוואה מותאמת לצרכיו הספציפיים של כל לקוח וזאת עד לגובה הלוואה של 80,000 ש"ח, בריבית נמוכה יותר מחברות האשראי.

החברה מעניקה הלוואות לשכירים ועצמאים בפריסה של עד 60 תשלומים. ההלוואות ניתנות ללקוחות כל הבנקים, ללא ערבים, ללקוחות מעל גיל 25.

החברה לא מעניקה הלוואות לבעלי חשבונות מוגבלים או לקוחות עם צ'קים חוזרים.

אני מאחל לכם גלישה נעימה באתר,

בברכה,

בן לוז

לקבלת הלוואה,מלאו את פרטיכם

בפריסה של עד 60 תשלומים | ללקוחות כל הבנקים | ללא ערבים | מגיל 25 | לא ניתן לחשבונות מוגבלים ו/או צ'קים חוזרים |
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
בכפוף לתקנון החברה  |  החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת  |  ט.ל.ח